Zabawy urodzinowe dla dzieci – domek na kinderbalu 1


zabawy urodzinowe dla dzieci

przyjęcie urodzinowe

Podczas organizacji kinderbalu zawsze zastanawiamy się jakie zabawy urodzinowe dla dzieci przygotować, jak zaskoczyć dzieci i zachęcić do zabawy. Przecież takie przyjęcie to nie może być siedzenie przy stole i rezygnacja z zabawy. Do takiej imprezy trzeba się odpowiednio przygotować i najlepiej zaskoczyć wszystkich czymś oryginalnym.Najważniejszym punktem organizacji przyjęcia urodzinowego jest zapewnienie ciekawych zabaw dla dzieci. Nie potrzeba wynajmować sali zabaw za duże pieniądze, żeby zapewnić rozrywkę wszystkim uczestnikom – wystarczy dobry pomysł i kilka drobiazgów. Proponujemy rodzicom wykorzystanie domku tekturowego jako zabawki, która zagwarantuje dzieciom zajęcie na większą cześć imprezy. Domek tekturowy gwarantuje zabawę dzieciom w różnym wieku. Na każdym etapie zabawy poczynając od składania domku w którym uczestniczą bardzo chętnie chłopcy do malowania, które jest zdominowane przez dziewczynki – angażujemy całą grupę dzieci, pozwalając im jednocześnie na dowolny podział zadań jakie mają wykonać. Malowanie domku kartonowego jest bardzo czasochłonne, ponieważ domek jest duży, ale pozwala to na wzięcie udziału w zabawie urodzinowej nawet większej grupie dzieci.

Domek tekturowy to nie tylko pomysł na zabawę to również oryginalny prezent, który może być niespodzianką dla każdego dziecka w dolnym wieku. Poniżej prezentujemy zdjęcia z przyjęcia w którym tekturowy domek do malowania zapewnił niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom zabawy.

img_8084


Komentarz do “Zabawy urodzinowe dla dzieci – domek na kinderbalu

  • Kasia

    W moim przypadku domek okazał się również trafionym pomysłem na zabawę podczas kinderbalu. Pogoda dopisała i można było rozłożyć domek w ogrodzie, gdzie mieliśmy zdecydowanie więcej miejsca na zabawę niż w domu i nie trzeba było się martwić, że dzieci pomalują farbami coś jeszcze oprócz domku.

Komentarze są wyłączone.